Voetbalsupporters

Beleving op de tribunes in week 5

Profiteer als In de Hekken supporter van 15% korting op het gehele assortiment van PGWEAR. Gebruik de code indehekken bij het afrekenen en je korting wordt direct verrekend (niet te combineren met andere kortingen)!

De afgelopen week waren er op meerdere tribunes bij wedstrijden van Nederlandse clubs mooie acties te zien. Onder andere vierde ADO het 120-jarige bestaan en zagen we in meerdere stadions verschillende pyro-acties. Ook uitten verschillende supportersgroep zich tegen collectieve straffen, onnodige combi’s en het tijdstip zondagavond om 20:00. We hebben de beelden verzameld in dit artikel!

M-Side leeg

De M-Side van FC Den Bosch bleef vanwege een straf leeg tegen Jong Utrecht. Gelukkig vonden de supporters een alternatief en namen zij plaats achter het doel.

Europese avonden

In het Philips Stadion was een sfeeractie te zien voorafgaand PSV – Liverpool.

Feyenoord-supporters mochten niet naar Lille. De club vocht deze straf nog aan, maar werd niet in het gelijk gesteld. Supporters werden bij de grens geweigerd en kregen een inreisverbod.

Bij FC Twente tegen Besiktas zagen we een geweldige sfeeractie. Een tifo werd opgevolgt door een rode zee aan fakkels. Twente won de wedstrijd en plaatste zich voor de tussenronde van de Europa League.

1081 supporters steunden AZ in Boedapest. Tijdens de wedstrijd liep het uit de hand toen ze slaags raakten met stewards. Verschillende bronnen melden dat dit hooligans van Ferencváros en andere Hongaarse clubs waren.

 

120 jaar ADO

In Den Haag werd het 120-jarige jubileum van ADO gevierd. Dit gebeurde zowel in de stad als in het stadion.

Pyro PSV

In het uitvak bij NEC – PSV was een mooie pyro-actie te zien.

De Klassieker

De Klassieker zorgde zoals altijd weer voor mooie beelden. Eerder dit seizoen zag het er zo uit. Beide clubs werden bij de laatste training ontvangen door duizenden supporters.

Meer beelden hier.

Voor de aftrap had het thuispubliek een choreo voorbereid op de eerste en tweede ring achter het doel.

Lege uitvakken, combi’s en zondag 20:00

Helaas verloopt een reguliere voetbalweek tegenwoordig zelden zonder lege uitvakken en onnodige beperkingen. Supporters van Groningen lieten zich horen in de uitwedstrijd tegen Sparta. Bij MVV – Roda JC en Go Ahead Eagles – FC Twente bleef het uitvak leeg.

Tot slot was het volgende doek op zondag te zien in het uitvak bij Willem II – AZ, waar om 20:00 werd afgetrapt:

Olav
Altijd op zoek naar de mooiste wedstrijden en stadions. Sfeer staat op één. Reist graag naar Oost-Europa. Against Modern Football!

Ook leuk om te lezen

Reageren is niet mogelijk.

Volgende artikel:

0 %