Actueel

You’ll Never Walk Alone bij Liverpool – Celtic in Dublin

Profiteer als In de Hekken supporter van 15% korting op het gehele assortiment van PGWEAR. Gebruik de code indehekken bij het afrekenen en je korting wordt direct verrekend (niet te combineren met andere kortingen)!

Afgelopen zaterdag stond er een bijzondere wedstrijd op het programma in Dublin, grootmachten Liverpool en Celtic stonden tegenover elkaar voor de Dublin Decider. Het Aviva stadion was al weken uitverkocht om deze twee bevriende clubs met een grote Ierse aanhang aan het werk te zien. Iedereen keek met recht uit naar de opkomst van de spelers want het YNWA was natuurlijk onvermijdelijk. Het werd een imponerende gebeurtenis getuige het onderstaande filmpje. Meer over deze wedstrijd volgt later deze week want ik was er namens In De Hekken aanwezig en bezocht ook nog de Dublin Derby tussen Shamrock Rovers en St Patrick Athletic, wordt vervolgd dus!

http://youtu.be/Pzy7CkqBGao

In de Hekken
In de Hekken brengt vanaf 2010 een doorlopende ode aan de voetbalsupporter, en is sinds die tijd één van de grootste websites voor (fanatieke) voetbalsupporters in Nederland en België.

Ook leuk om te lezen

Reageren is niet mogelijk.

Volgende artikel:

0 %