In de videotheek

Dit is Napoli

Profiteer als In de Hekken supporter van 15% korting op het gehele assortiment van PGWEAR. Gebruik de code indehekken bij het afrekenen en je korting wordt direct verrekend (niet te combineren met andere kortingen)!

Napoli is een fascinerende club uit een fascinerende stad en regio. Ondanks dat Napels net zo goed deel uitmaakt van Italië als een Milaan of Rome zien ze dat daar en in de rest van Italië toch anders. Napels is als een republiek binnen de republiek en dat maakt de club Napoli extreem belangrijk voor de trotse inwoners. Het online voetbalkanaal COPA90 maakte zoals ze wel vaker doen een geweldige korte documentaire over de club en de rol die deze speelt in het dagelijkse leven.

Martijn Benjamin
Oprichter van deze site. Vond voetbal vroeger leuker en is blij dat hij niet de enige blijkt te zijn. Kijkt tijdens voetbalwedstrijden vooral naar de tribunes. Beleefde zijn hoogtepunten als voetbalsupporter halverwege de jaren '90 op de heerlijke staantribune in de Alkmaarderhout. Is in het dagelijks leven eigenaar van 072DESIGN en PGWEAR Nederland.

Ook leuk om te lezen

Reageren is niet mogelijk.

Volgende artikel:

0 %