Actueel

120 piek voor een uitkaartje

SALE bij PGWEAR! Profiteer nu van tot wel 75% korting op de hele zomercollectie. Zolang de voorraad strekt. Bekijk het aanbod via pgwear.nl.

120 euro. Honderdtwintig euro! Dat is het bedrag dat een Manchester United supporter moet betalen om bij de wedstrijd tegen FC Barcelona aanwezig te zijn. Een record, zo schijnt. 

respect ultras apoel nicosia

120 euro is bijna de helft van je seizoenskaart in Nederland. 120 euro is een maand studeren. 120 euro is een bedrag dat de gewone man niet even neer kan leggen. En dan durft de UEFA nog met de campagne respect aan te komen kakken.

https://twitter.com/FansEurope/status/1108469678798749697?s=19

In de Hekken
In de Hekken brengt vanaf 2010 een doorlopende ode aan de voetbalsupporter, en is sinds die tijd één van de grootste websites voor (fanatieke) voetbalsupporters in Nederland en België.

Ook leuk om te lezen

Reageren is niet mogelijk.

Volgende artikel:

0 %