Ode aan een uitvak: Forza Vegalta Sendai

24 februari, 2012 |  door  |  Ode aan een uitvak

‘’Een gebarricadeerde apenkooi met glasplaten, hekken en netten’’, zo omschreef Menno Pot op 28-11-2011 het uitvak. Feitelijk juist, al zal ik daar graag weggestopt nog aan toevoegen. Een weggestopte, gebarricadeerde apenkooi met glasplaten, hekken en netten dus. Een hel om van daaruit het voetbal te moeten volgen. Slecht zicht, slechte faciliteiten, slaven van de lokale driehoek. Waarom doe je jezelf dat aan?

Heel simpel, hierom:

Dat wil je niet missen.

Dat de Aziaten de wereldeconomie aan het veroveren zijn, wisten we al. Maar dat ze ook een serieuze aanval doen op de supporterscultuur is nieuw. Wat een heerlijke plaat om mee te neuriën, goed weekend!

Sander Jonkman

Sander Jonkman is een freelance (sport)journalist. Hij schrijft o.a. voor De Stentor. Hij is een zwart-witdenker, idolaat van Italiaans voetbal, geïnteresseerd in supporterscultuur, maar bovenal een échte liefhebber van het spelletje.