Weg met die roze voetbalschoenen!

14 september, 2012 |  door  |  Actueel

Maurice Steijn heeft vandaag wat punten gescoord op de redactie door middenvelder Kevin Visser een straf op te leggen omdat hij ervoor kiest zijn wedstrijden te spelen op roze voetbalschoenen.

Visser heeft de komende twee weken weekdienst (corvee?) omdat de trainer een bloedhekel heeft aan roze voetbalschoenen. Tegenover Omroep West laat Steijn weten waarom hij dit signaal heeft afgegeven: “Ik vind ze afschuwelijk en dat weet Kevin ook. Roze voetbalschoenen gaan in mijn optiek te ver.”

De trainer vervolgt: “Roze hoort niet thuis op het voetbalveld, eerder in het ballet”, aldus de trainer die snapt dat voetbal gespeeld dient te worden op zwarte schoenen!

Martijn B.

Martijn B.

Oprichter van deze site. Heeft een bloedhekel aan het moderne voetbal en is blij dat hij niet de enige blijkt te zijn. Kijkt tijdens voetbalwedstrijden uitsluitend naar de tribunes. Doet in het dagelijks leven iets met webdesign.